Sufit napinany w mieszkaniu

Kwiecień 15, 2017 by in category Sufity tagged as with 0 and 0
Home > Blog > Sufity > Sufit napinany w mieszkaniu

Sufit napinany w mieszkaniu

Wciąż poszukujemy nowych rozwiązań aranżacyjnych dla przestrzeni, w których spędzamy najwięcej czasu. Interesującą alternatywą dla wielu z nas może się okazać sufit napinany w mieszkaniu. Jeśli wcześniej o tym nie słyszałeś i chcesz dowiedzieć się więcej – zapraszamy do dalszej części wpisu!

Rodzaje sufitów

Najpopularniejszym obecnie rozwiązaniem dostępnym na rynku jest sufit podwieszany budowany z płyt kartonowo-gipsowych. Jeśli jednak porównamy go z sufitem napinanym, na jaw wyjdzie sporo wad tego prostszego i – zdawałoby się – lepszego rozwiązania.

Sufit napinany w odróżnieniu od swojego konkurenta nie wymaga konserwacji, jest antyalergiczny i higieniczny. Nie traci koloru i stanowi doskonałą izolację termiczną. Możesz za jego pomocą obniżyć pomieszczenie, ciekawie je ozdobić oraz zaoszczędzić na jego ogrzewaniu.

Sufit napinany w mieszkaniu – zalety

Zarówno sufity podwieszane, jak i napinane posiadają szereg walorów estetycznych, jednak o spełnienie wszystkich naszych oczekiwań będzie łatwiej, jeśli użyjemy sufitów napinanych DPS®®. Nasze sztandarowe produkty mają szerokie zastosowanie oraz wiele wartości, dzięki którym dopasujemy je do Twoich potrzeb. Ponadto sufity DPS®® pokrywane są powłoką antybakteryjną oraz antygrzybiczną, w samej swej naturze są one nadto antystatyczne, co czyni je naturalnym wyborem dla alergików.

Każdy sufit marki DPS®® dostępny jest w wielu kolorach oraz fakturach. Sprawdź paletę barw dostępną w próbniku na naszej stronie internetowej!

Grupa DPS®® oferuje swoim klientom produkty najwyższej jakości. Posiadamy kilkanaście wariantów sufitów – każdy z własnymi, unikalnymi właściwościami. Jeśli planujesz sufit napinany w mieszkaniu, zwróć szczególną uwagę na kilka, które opisujemy szerzej specjalnie dla Ciebie:

DPS®® standard

Proste i funkcjonalne rozwiązanie, idealne do mieszkań urządzonych w nowoczesnym stylu, pełnym wyrazistych linii i jasnych barw. Matowa powłoka sufitu stanowi naturalne uzupełnienie obecnej już w Twoich wnętrzach aranżacji.

DPS®® picture

System DPS®® picture został zaprojektowany z myślą o tych, dla których sufit napinany w mieszkaniu to nie tylko funkcjonalna alternatywa dla sufitu podwieszanego, ale również ważny element wystroju. Przyślij nam dowolną grafikę lub wybierz z przykładowych wzorów dostępnych w ofercie Grupy DPS®®, a przygotujemy powłokę napinaną specjalnie dla Ciebie!

DPS®® 3D

Marzy Ci się coś więcej niż prosty sufit? Mamy na to radę! System DPS®® 3D pozwala na uzyskanie niemal dowolnego kształtu powłoki. Stwórz własną aranżację lub skorzystaj z doświadczenia certyfikowanych instalatorów DPS®®. Gwarantujemy, że Twój sufit będzie jedyny w swoim rodzaju!

To nie wszystko

To tylko niektóre z propozycji, jakie są dostępne w naszej ofercie. Wiemy, że odpowiedni sufit napinany w mieszkaniu to niełatwy wybór, zachęcamy więc do skontaktowanie się ze specjalistą DPS®®. Z przyjemnością odpowie on na wszystkie Twoje pytania i przeprowadzi Cię przez proces składania zamówienia oraz jego realizacji.

Zapisz

Add comment

BY GRUPA DPS®

sufity napinane dps

strony internetowe - mediamass.