Sufit jak niebo w mieszkaniu

Kwiecień 11, 2017 by in category Sufity tagged as , with 0 and 0
Home > Blog > Sufity > Sufit jak niebo w mieszkaniu

Sufit jak niebo w mieszkaniuW dzisiejszym świecie praca pochłania większość naszego czasu. Mało kto ma możliwość spędzić choć kilka chwil na świeżym powietrzu, ciesząc się widokiem bezchmurnego lub gwieździstego nieba. Ale jest na to prostu sposób – sufit, jak niebo! I to we własnych czterech ścianach. Od teraz możesz się wygodnie położyć i w domowy zaciszu wpatrywać w swój prywatny nieboskłon.

Kawałek nieba dla każdego

W jaki sposób możemy uzyskać efekt nieba na naszym suficie? To banalnie proste. Wystarczy zapoznać się z innowacyjnym systemem DPS®® picture, który umożliwia wykonanie nadruków wielkoformatowych na powłokach napinanych. Możemy wybierać z gotowej palety wzorów lub zaglądnąć do domowej galerii zdjęć i wybrać interesujące nas ujęcie. Warunek jest jeden – zdjęcie musi być w wysokiej rozdzielczości, by końcowy efekt był powalający.

Sufit jak niebo w mieszkaniu – zawsze bezchmurne

Decydując się na taką aranżację sufitu oczywiście możemy wybrać interesujące nas ujęcie nieba. Jedni wybiorą bardziej zachmurzone, inni słoneczne, przywodzące na myśl ciepłe wakacje. Ale to nie jedyna możliwość. Możemy się również cieszyć się widokiem nocnego nieba, rozświetlonego za pomocą gwiezdnych punkcików. Dobrze czytacie – dzięki zastosowaniu sufitów napinanych DPS®® możecie osiągnąć efekt gwieździstego nieba w swoim mieszkaniu. Efekt ten jest możliwy dzięki wykorzystaniu perforowanej membrany w połączenie z systemem światłowodów, które mają imitować światło gwiazd.

Słoneczne niebo nawet nocą

Dzięki rozwiązaniom świetlnym, sufitem jak niebo w mieszkaniu możemy się cieszyć o każdej porze dnia. Efektowne iluminacje sufitu napinanego tworzy się z wykorzystaniem taśm LED, które należy zamontować bezpośrednio nad powierzchnią sufitu. Ogromną zaletą tego rozwiązania jest jego energooszczędność – nie będziemy się musieli martwić o wydatki na energię elektryczną. W ten sposób uzyskujemy łagodne i bezcieniowe oświetlenie całego pomieszczenia, bez konieczności montażu żyrandola lub innej lampy, co mogłoby znacząco wpłynąć na estetykę naszego sufitu.

Nie tylko na suficie

Wykorzystanie zdjęcia nieba na suficie to jedynie propozycja, gdyż powłoki napinane DPS®® znajdują zastosowanie również na innych płaszczyznach. Powłoki napinane z nadrukiem wielkoformatowym mogą skutecznie zastąpić przestarzałe fototapety, które kiepsko znoszą upływ czasu. Dodatkowo taką ścianę również możemy podświetlić, co pozwoli uzyskać niepowtarzalny efekt.

Zastosowanie sufitów napinanych DPS®® ma nie tylko estetyczne uzasadnienie, ale również praktyczne. To najszybszy sposób na ukrycie niedoskonałości ścian i sufitów w naszych mieszkaniach. Dodatkowo wykorzystywane membrany są bardzo wytrzymałe i odporne na zabrudzenia, przez co są łatwe w konserwacji.

Chciałbyś mieć sufit jak niebo w swoim mieszkaniu? Nie zwlekaj i już dziś skontaktuj się z nami! Pomożemy Ci zrealizować Twój wymarzony projekt sufitu!

Zapisz

Add comment

BY GRUPA DPS®

sufity napinane dps

strony internetowe - mediamass.