Najczęściej wybierane sufity napinane

Maj 10, 2017 by in category Sufity tagged as , with 0 and 0
Home > Blog > Sufity > Najczęściej wybierane sufity napinane

Sufity napinane DPS®® to szereg nowatorskich rozwiązań, dopasowanych do preferencji użytkowników. Niezależnie od tego, jak różnorodne są Twoje projekty, wśród produktów naszej marki na pewno znajdziesz coś dla siebie. Zastanawiasz się, który z nich warto wybrać? Czytaj dalej!

Sufity napinane – szeroki wybór rozwiązań

W ofercie posiadamy wiele membran i systemów, które sprawdzą się w różnorodnych realizacjach. Nasze membrany wykorzystywane są zarówno w realizacjach prywatnych, jak domy i mieszkania, ale także tych komercyjnych i użytku publicznego. Obecnie dostępny membrany oraz systemy montażowe to:

 • Sufity DPS®® standard

 • Kostki DPS®® lako

 • Rozwiązania świetlne DPS®® light

 • Sufity z nadrukiem DPS®® picture

 • Sufity akustyczne DPS®® acoustic

 • Sufity antybakteryjne DPS®® bioproof

 • Formy przestrzenne DPS®® 3D

 • Panele lustrzane DPS®® mirror

 • Ściany napinane DPS®® wall

 • Systemy bezszczelinowe DPS®® wall2wall

 • Systemy bezharpunowe DPS®® trendero

Odpowiadając na potrzeby naszych klientów stale poszerzamy i udoskonalamy naszą ofertę!

Sufity napinane – wybór klientów

Sufity napinane DPS®® to rozwiązanie, na które klienci decydują się coraz częściej. Wśród wszystkich naszych produktów klienci najczęściej wybierają system DPS®® standard, który jest doskonałym rozwiązaniem w realizacjach prywatnych. Dzięki swojej funkcjonalności sprawdzi się w każdym pomieszczeniu, niezależnie od jego charakteru. Wyjątkowo szeroki wybór faktur i kolorów pozwala na stworzenie wyjątkowych aranżacji. Przekonaj się o tym sprawdzając galerię naszych realizacji!

Dużym zainteresowaniem klientów cieszą się także sufity świetlne DPS®® light. Zostały stworzone z myślą o tych osobach, którym bliskie są nowatorskie rozwiązania oraz nowoczesny design. Sufity świetlne pozwalają uzyskać subtelne i bezcieniowe światło, które równomiernie oświetli całe pomieszczenie. Warto nadmienić, że system DPS®® light sprawdza się nie tylko jako sufit, ale również jako forma dekoracyjna. Dzięki możliwości tworzenia form przestrzennych możliwe jest zaprojektowanie „lampy” o dowolnym kształcie.

Klienci, którym zależy na personalizacji wnętrza wybierają system DPS®® picture. Pozwala on na umieszczenie dowolnej grafiki na powierzchni sufitu. Najczęstszym wyborem są zdjęcia dziennego lub nocnego nieba, ale w tej materii nie ma żadnych ograniczeń. Ogromną zaletą jest możliwość wykorzystania zdjęcia z domowej galerii. Jest tylko jeden warunek – wybrane zdjęcie powinno być jak najwyższej jakości, by uniknąć strat jakości na gotowym wydruku. Oczywiście system DPS®® picture możemy wykorzystać także na powierzchni ściany, zamiast popularnej fototapety.

Jesteś ciekaw, jak sufit napinany będzie wyglądał w Twoim mieszkaniu? Sprawdź nasz symulator tekstur i kolorów! (http://dpsceilings.com/symulator/) Jeśli masz pytania na temat sufitów napinanych, skontaktuj się z naszymi konsultantami!

Add comment

BY GRUPA DPS®

sufity napinane dps

strony internetowe - mediamass.