Malowanie sufitu w łazience? Możesz tego uniknąć!

Marzec 20, 2017 by in category Sufity tagged as , with 0 and 0
Home > Blog > Sufity > Malowanie sufitu w łazience? Możesz tego uniknąć!

Malowanie sufitu w łazience?

Choć remont mieszkania to marzenie wielu osób, sam proces remontowania może być wyczerpujący i frustrujący. Zwykle taki remont trwa kilka tygodni, wyłączając z użytkowania wiele pomieszczeń i ograniczając aktywność domowników. Nawet zwykłe malowanie sufitu w łazience może zająć kilka dni. Dlatego robiąc remont mieszkania lub pojedynczego pomieszczenia, staramy się skrócić czas prac do minimum, wykorzystując do tego technologie, które ułatwią nam zadanie.

Szybki remont, bez bałaganu

Choć prace remontowe pochłaniają dużo czasu, niektóre z nich wykonuje się błyskawicznie. Jeśli niebawem czeka Cię malowanie sufitu w łazience, a nie masz ochoty tracić na to czasu i energii, sprawdź możliwości sufitów napinanych DPS®®. To innowacyjne rozwiązanie, które sprawdza się zarówno przy dużych projektach, jak i prywatnych realizacjach w domowym zaciszu. Nawet mała łazienka może zyskać na atrakcyjności dzięki zastosowaniu sufitów napinanych. Dlaczego jest to lepsza opcja niż malowanie?

Zalety technologii sufitów napinanych:

  • montaż sufitu napinanego trwa zaledwie kilka godzin – to krócej niż oczekiwanie, aż wyschnie farba,

  • w odróżnieniu od innych metod, przy montażu sufitu napinanego unikamy zbędnego brudu i pyłu,

  • sufity napinane doskonale sprawdzają się w pomieszczeniach o wyższej wilgotności, zabezpieczając konstrukcję i instalacje w przestrzeni międzysufitowej,

  • szeroka gama kolorów i struktur pozwala na stworzenie niepowtarzalnej aranżacji.

Po co malować?

Mając więc do wyboru długie godziny i męczące malowanie sufitu w łazience, wybór wydaje się oczywisty. Sufit napinany DPS®® można montować samodzielnie, choć znacznie pewniejszym rozwiązaniem będzie zatrudnienie ekipy fachowców, która zrobi to szybko i profesjonalnie. Możemy być wówczas pewni, że powłoka sufitowa będzie idealnie gładka, bez zagniotów i marszczeń.

W szerokiej palecie dostępnych barw znajdziemy wiele inspirujących kolorów, a także struktur, które nadadzą łazience niepowtarzalny charakter. Lustrzana powłoka DPS®® mirror optycznie powiększy małą łazienkę, a także doskonale będzie odbijać światło, co dodatkowo rozjaśni pomieszczenie. Jeśli chcemy uniknąć montowania sufitowych plafonów, rozwiązaniem będzie wybór systemu DPS®® light, dzięki któremu uzyskamy łagodne, bezcieniowe światło w wybranych przez nas barwach. A dla tych, którym zależy na personalizacji łazienki, najlepszym wyborem będzie system DPS®® picture, pozwalający na wykorzystanie dowolnych nadruków. Mogą to być zarówno propozycje z katalogu, jak i nasze osobiste projekty.

Nowoczesne rozwiązania

Jak widać, malowanie sufitu w łazience nie musi być jedyną opcją wykonania remontu. Warto pójść z duchem czas i wybierać nowoczesne rozwiązania, które skrócą czas pracy i pozwolą cieszyć się własnym mieszkaniem. Sprawdź nieograniczone możliwości sufitów napinanych DPS®® i już dzisiaj skontaktuj się z naszymi konsultantami. Odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania!

Zapisz

Zapisz

Add comment

BY GRUPA DPS®

sufity napinane dps

strony internetowe - mediamass.