Sufity w salach konferencyjnych

Sala konferencyjna ze stylowym sufitem napinanym

Sala konferencyjna to miejsce różnego rodzaju spotkań biznesowych. Ważne jest więc, aby zadbać o jej odpowiedni wygląd. Naprzeciw architektom i projektantom wychodzi grupa DPS®, która oferuje sufity napinane. Jest to rozwiązanie, które doskonale sprawdza się zarówno w przestrzeniach publicznych, jak i prywatnych. Tego typu stropy są wyjątkowo praktyczne i co więcej mogą także pełnić funkcję dekoracyjną.

Wiele możliwości aranżacyjnych

Sufity napinane dają wiele możliwości. Można postawić na stonowane membrany (np. zwykłą matową w białym kolorze) lub ciekawy nadruk z panoramą miasta. W palecie kolorów grupy DPS® dostępnych jest około 100 różnych barw. Można stworzyć dowolny nadruk lub sufit z paneli lustrzanych. Grupa DPS® z chęcią podejmie się także innych kreatywnych realizacji.

Sale konferencyjne to miejsca, przez które przewija się sporo ludzi. Ważne jest także wykorzystanie materiałów odpornych na zabrudzenia i zniszczenia. Dzięki sufitom napinanym nie musimy się obawiać, że pojawią się na nim pęknięcia. Co więcej nawet brud będzie zdecydowanie mniej osiadał. Czyszczenie i konserwacja także są bardzo proste. Warto więc zapoznać się z ofertą sufitów DPS®!

BY GRUPA DPS®

sufity napinane dps

strony internetowe - mediamass.