Sufity na baseny

Sufit napinany na basenie!

Basen to miejsce, do którego spora część z nas przychodzi się zrelaksować. Z tego powodu ważny jest jego odpowiedni wygląd. W zapomnienie odeszły już stare kafelki i nudne białe sufity. Nadszedł czas ciekawszych i nowocześniejszych rozwiążań. Dowiedz się, co zrobić aby basen był miejscem, do którego ludzie z przyjemnością wrócą z kolejną wizytą.

Jeśli szukasz rozsądnego rozwiązania, które zastosować będzie można w czasie projektowania sufitu na basanie, to musisz wiedzieć, że doskonałym rozwiązaniem są sufity napinane. To nie tylko nowoczesny i elegancki pomysł na wystrojenie i oświetlenie sufitu nad basenem, ale też pomysł niezwykle praktyczny, a to za sprawą właściwości sufitów napinanych, które idealnie zdają egzamin w zastosowaniu w miejscach takich jak baseny czy aquaparki!

Sufity napinane na basenie to idealne rozwiązanie dzięki temu, że są one bardzo odporne na wilgoć, dzięki czemu nie pęcznieją, nie chłońą wody, a także nie pozwalają na rozwój jakichkolwiek grzybów czy pleśni. Warto zauważyć, że sufity napinane są również świetny sposobem na powstrzymanie pary wodnej przed osadzaniem się w narożnikach.

Bezpieczny i ciekawy sufit, które odmieni każdy basen!

Oferowane przez firmę DPS® sufity napinane na baseny posiadają szereg atestów, które są gwarancją ich bezpiecznego użytkowania. Zastosowanie ich na basenach jest zatem bezpieczne, a także niezwykle praktyczne z uwagi na nieograniczone możliwości w zakresie planowanego wyglądu sufitu, który każdemu basenowi dodać może atrakcyjności!

 

BY GRUPA DPS®

sufity napinane dps

strony internetowe - mediamass.